Reviewer, editor, pagecreator
992
edits
| Line 199: | Line 199: | ||
|gruden | |gruden | ||
|kolednjak, veliki božičnjak, božič | |kolednjak, veliki božičnjak, božič | ||
|} | |||
=== Numbers === | |||
{| class="wikitable sortable" width="50%" | |||
|- | |||
! Numeral !! Cardinal !! Ordinal | |||
|- | |||
|1 | |||
|eden, en | |||
|prvi | |||
|- | |||
|2 | |||
|dva, dve | |||
|drugi | |||
|- | |||
|} | |} | ||