Reviewer, editor, pagecreator
992
edits
| Line 214: | Line 214: | ||
|drugi | |drugi | ||
|- | |- | ||
|3 | |||
|- | |||
|4 | |||
|- | |||
|5 | |||
|- | |||
|6 | |||
|- | |||
|7 | |||
|- | |||
|8 | |||
|- | |||
|9 | |||
|- | |||
|10 | |||
|- | |||
|11 | |||
|- | |||
|12 | |||
|- | |||
|13 | |||
|- | |||
|14 | |||
|- | |||
|15 | |||
|- | |||
|16 | |||
|- | |||
|17 | |||
|- | |||
|18 | |||
|- | |||
|19 | |||
|- | |||
|20 | |||
|- | |||
|21 | |||
|- | |||
|22 | |||
|- | |||
|30 | |||
|- | |||
|40 | |||
|- | |||
|50 | |||
|- | |||
|60 | |||
|- | |||
|70 | |||
|- | |||
|80 | |||
|- | |||
|90 | |||
|- | |||
|100 | |||
|- | |||
|200 | |||
|- | |||
|300 | |||
|- | |||
|400 | |||
|- | |||
|500 | |||
|- | |||
|1000 | |||
|} | |} | ||