Fijian Genealogical Word List: Difference between revisions

Line 34: Line 34:
| female
| female
|  
|  
|-
| death(s)
| mate
|-
|-
| death(s)  
| death(s)  
Line 55: Line 52:
| index(es)  
| index(es)  
| idusidusi
| idusidusi
|-
| maiden name
|
|-
|-
| man
| man
11,709

edits