11,709
edits
| Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
|1000 | |1000 | ||
| | |||
|- | |||
|} | |||
===Ordinal=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! English !! Fijian | |||
|- | |||
|1st | |||
|ai matai, ai kadua | |||
|- | |||
|2nd | |||
|ai karua | |||
|- | |||
|3rd | |||
|ai katolu | |||
|- | |||
|4th | |||
|ai kava | |||
|- | |||
|5th | |||
|ai kalima | |||
|- | |||
|6th | |||
|ai kaono | |||
|- | |||
|7th | |||
|ai kavitu | |||
|- | |||
|8th | |||
|ai kawalu | |||
|- | |||
|9th | |||
|ai kaciwa | |||
|- | |||
|10th | |||
|ai katini | |||
|- | |||
|11th | |||
|ia katinikadua | |||
|- | |||
|12th | |||
|ai katinikarua | |||
|- | |||
|13th | |||
| | |||
|- | |||
|14th | |||
| | |||
|- | |||
|15th | |||
| | |||
|- | |||
|16th | |||
| | |||
|- | |||
|17th | |||
| | |||
|- | |||
|18th | |||
| | |||
|- | |||
|19th | |||
| | |||
|- | |||
|20th | |||
|ai karasagavulu | |||
|- | |||
|21st | |||
| | |||
|- | |||
|22nd | |||
| | |||
|- | |||
|23rd | |||
| | |||
|- | |||
|24th | |||
| | |||
|- | |||
|25th | |||
| | |||
|- | |||
|26th | |||
| | |||
|- | |||
|27th | |||
| | |||
|- | |||
|28th | |||
| | |||
|- | |||
|29th | |||
| | |||
|- | |||
|30th | |||
| | |||
|- | |||
|31st | |||
| | |||
|- | |||
|40th | |||
| | |||
|- | |||
|50th | |||
| | |||
|- | |||
|60th | |||
| | |||
|- | |||
|70th | |||
| | |||
|- | |||
|80th | |||
| | |||
|- | |||
|90th | |||
| | |||
|- | |||
|100th | |||
| | |||
|- | |||
|200th | |||
| | |||
|- | |||
|1000th | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
edits