4,706
edits
| Line 119: | Line 119: | ||
| 1907-1988 | | 1907-1988 | ||
| Passport applications | | Passport applications | ||
| English | |||
| Malta passport applicants | |||
|- | |||
|[https://www.familysearch.org/search/catalog/2822601?availability=Family%20History%20Library Passport records, 1916-1990] | |||
| 1916-1990 | |||
| Passport records | |||
| English | | English | ||
| Malta passport applicants | | Malta passport applicants | ||
edits