Malta Colonial Records: Difference between revisions

Line 119: Line 119:
| 1907-1988
| 1907-1988
| Passport applications
| Passport applications
| English
| Malta passport applicants
|-
|[https://www.familysearch.org/search/catalog/2822601?availability=Family%20History%20Library Passport records, 1916-1990]
| 1916-1990
| Passport records
| English
| English
| Malta passport applicants
| Malta passport applicants
4,706

edits