4,706
edits
| Line 107: | Line 107: | ||
| 1870-1940 | | 1870-1940 | ||
| Passports and passport applications | | Passports and passport applications | ||
| English | |||
| Malta passport applicants | |||
|- | |||
|[https://www.familysearch.org/search/catalog/1135602?availability=Family%20History%20Library Passports applications, 1815-1934] | |||
| 1815-1934 | |||
| Passport applications | |||
| English | | English | ||
| Malta passport applicants | | Malta passport applicants | ||
edits