Barnhem in Sweden: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 212: Line 212:
| Stockholm  
| Stockholm  
| 1970
| 1970
|-
| Joachims Firbrandts Barnhus
| Gråmunksholmen
| 1624 - 1630
|-
|-
| Johannelund Tempelbacken  
| Johannelund Tempelbacken  
Reviewer, editor, pagecreator
28,313

edits