FamilySearch Wiki:Maintenance Report Apr - Jun: Difference between revisions

m
mNo edit summary
Line 312: Line 312:
| align="right" |  
| align="right" |  
| align="right" |
| align="right" |
| align="right" |  
| align="right" |
|-
|[https://www.familysearch.org/wiki/en/Special:UncategorizedPages UnCat Pages]  
|[https://www.familysearch.org/wiki/en/Special:UncategorizedPages UnCat Pages]  
| Uncategorized pages  
| Uncategorized pages  
Line 328: Line 329:
| align="right" |
| align="right" |
| align="right" |     
| align="right" |     
|-
|-
|-
|[https://www.familysearch.org/wiki/en/Special:UncategorizedFiles UnCat Files]
|[https://www.familysearch.org/wiki/en/Special:UncategorizedFiles UnCat Files]
Reviewer, editor, pagecreator
50,485

edits