12,538
edits
| Line 37: | Line 37: | ||
|1750-1920 | |1750-1920 | ||
|Deaths | |Deaths | ||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |||
|[https://www.ancestry.com/search/collections/9796/ Bolivia, Select Marriages, 1630-1940] ($) | |||
|1630-1940 | |||
|Marriages | |||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |||
|[https://www.ancestry.com/search/collections/9795/ Bolivia, Select Baptisms, 1560-1938] ($) | |||
|1560-1938 | |||
|Baptisms | |||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |||
|[https://www.ancestry.com/search/collections/9794/ Bolivia, Select Deaths, 1750-1920] ($) | |||
|1750-1920 | |||
|Deaths | |||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |||
|[https://www.familysearch.org/search/catalog/651429?availability=Family%20History%20Library Padrones, 1645-1780] | |||
|1645-1780 | |||
|Census records | |||
|Spanish | |Spanish | ||
|Bolivians | |Bolivians | ||
edits