12,538
edits
| Line 21: | Line 21: | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| Bolivians | | Bolivians | ||
|- | |||
|{{RecordSearch|1520550|Bolivia Baptisms, 1560-1938}} | |||
|1560-1938 | |||
|Baptisms | |||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |||
|{{RecordSearch|1520564|Bolivia Marriages, 1630-1940}} | |||
|1630-1940 | |||
|Marriages | |||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |||
|{{RecordSearch|1520566|Bolivia Deaths, 1720-1920}} | |||
|1750-1920 | |||
|Deaths | |||
|Spanish | |||
|Bolivians | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits