Honduras Colonial Records: Difference between revisions

Line 54: Line 54:
| Spanish
| Spanish
| Hondurans
| Hondurans
|-
| {{RecordSearch|1651961|Central America, Colonial Records, 1607-1902}} at FamilySearch - images
| 1607-1902
| Censuses
| Spanish
| Hondurans
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|-
|-
|  
|  
12,538

edits