2,603
edits
(→ՈՒ: added ուստի) |
m (→Կ: added կատարիչ and կատարող) |
||
| Line 705: | Line 705: | ||
| կավագործ | | կավագործ | ||
| potter | | potter | ||
|- | |||
| կատարիչ | |||
| one who performs/executes something | |||
|- | |||
| կատարող | |||
| one who performs/executes something | |||
|- | |- | ||
| կարուհի | | կարուհի | ||
edits