83,402
edits
| Line 18: | Line 18: | ||
| [[Angola]] | | [[Angola]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Benin]] | |||
|3/20/2019 | |||
|- | |||
| [[Botswana]] | |||
|4/5/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Burkina Faso]] | | [[Burkina Faso]] | ||
| Line 39: | Line 45: | ||
| [[Comoros]] | | [[Comoros]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Democratic Republic of the Congo]] | |||
|3/20/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Republic of Congo]] | | [[Republic of Congo]] | ||
| Line 63: | Line 72: | ||
| [[The Gambia]] | | [[The Gambia]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Ghana]] | |||
|3/20/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Guinea]] | | [[Guinea]] | ||
| Line 78: | Line 90: | ||
| [[Lesotho]] | | [[Lesotho]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Liberia]] | |||
|3/20/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Libya]] | | [[Libya]] | ||
| Line 84: | Line 99: | ||
| [[Madagascar]] | | [[Madagascar]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Malawi]] | |||
|4/5/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Mauritania]] | | [[Mauritania]] | ||
| Line 99: | Line 117: | ||
| [[Mozambique]] | | [[Mozambique]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Namibia]] | |||
|4/5/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Niger]] | | [[Niger]] | ||
| Line 123: | Line 144: | ||
| [[Seychelles]] | | [[Seychelles]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Sierra Leone]] | |||
|3/20/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Somalia]] | | [[Somalia]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[South Africa]] | |||
|already appears done | |||
|- | |- | ||
| [[South Sudan]] | | [[South Sudan]] | ||
| Line 135: | Line 162: | ||
| [[Swaziland]] | | [[Swaziland]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Tanzania]] | |||
|4/6/2019 | |||
|- | |- | ||
| [[Togo]] | | [[Togo]] | ||
| Line 147: | Line 177: | ||
| [[Western Sahara]] | | [[Western Sahara]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| [[Zambia]] | | [[Zambia]] | ||
|3/20/2019 | |3/20/2019 | ||
|- | |- | ||
| [[Zimbabwe]] | | [[Zimbabwe]] | ||
|4/6/2019 | |4/6/2019 | ||
|} | |} | ||
edits