83,402
edits
m (→Task List: completed) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
! Country | ! Country | ||
! Date Completed | ! Date Completed | ||
|- | |||
| [[Algeria]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Angola]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Burkina Faso]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Burundi]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Cameroon]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Cape Verde]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Central African Republic]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Chad]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Comoros]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Republic of Congo]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Djibouti]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Egypt]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Equatorial Guinea]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Eritrea]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Ethiopia]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Gabon]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[The Gambia]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Guinea]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Guinea-Bissau]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Ivory Coast]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Kenya]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Lesotho]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Libya]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Madagascar]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Mauritania]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Mauritius]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Mayotte]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Morocco]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Mozambique]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Niger]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Nigeria]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Réunion]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Rwanda]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Saint Helena]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Sao Tome and Principe]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Senegal]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Seychelles]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Somalia]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[South Sudan]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Sudan]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Swaziland]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Togo]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Tunisia]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Uganda]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Western Sahara]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Mali]] | |||
| | |||
|- | |||
| [[Mali]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Ghana]] | | [[Ghana]] | ||
edits