4,291
edits
Laurenwake (talk | contribs) |
Laurenwake (talk | contribs) |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
| Name | | Name | ||
| Date Completed | | Date Completed | ||
|- | |||
| [[Italian Genealogical Word List]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Latin Genealogical Word List]] | | [[Latin Genealogical Word List]] | ||
edits