Reviewer, editor, pagecreator
28,313
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
|- | |- | ||
|Fåglum | |Fåglum | ||
| | |Fårö | ||
| | |Fägre | ||
| | |Fällfors | ||
| | |Fänneslunda | ||
|- | |- | ||
| | |Färed | ||
| | |Färentuna | ||
| | |Färgaryd | ||
| | |Färgelanda | ||
|Färila | |||
|- | |||
|Färingsö | |||
|Färingstofta | |||
|Färlöv | |||
|Färnebo | |||
|Fässberg | |||
|- | |||
|Fölene | |||
|Föllinge | |||
|Föra | |||
|Förenade Kustförsamlingen | |||
|Förkärla | |||
|- | |||
|Förlanda | |||
|Förlösa | |||
|Förslöv | |||
|Förslövsholm | |||
| | | | ||
|} | |} | ||