Reviewer, editor, pagecreator
28,313
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|Fryele | |Fryele | ||
|- | |- | ||
| | |Frykerud | ||
| | |Fryksände | ||
| | |Främmestad | ||
| | |Frändefors | ||
| | |Frändefors L.D.S. | ||
|- | |- | ||
| | |Fränninge | ||
| | |Fröderyd | ||
| | |Frödinge | ||
| | |Fröjel | ||
| | |Fröjered | ||
|- | |- | ||
| | |Frökind | ||
|Fröryd | |||
|Fröskog | |||
|Fröslunda | |||
|Frösthult | |||
|- | |||
|Frösunda | |||
|Frösve | |||
|Frösö | |||
|Frötuna | |||
|Frövi | |||
|- | |||
|Fuglie | |||
|Fullestad | |||
|Fulltofta | |||
|Fullösa | |||
|Funbo | |||
|- | |||
|Furingstad | |||
|Furuby | |||
|Furulund | |||
|Fuxema | |||
|Fyrunga | |||
|- | |||
|Fågelfors | |||
|Fågeltofta | |||
|Fågelvik, Västra | |||
|Fågelvik, Östra | |||
|Fågelås | |||
|- | |||
|Fåglum | |||
| | | | ||
| | | | ||