407,336
edits
m (Text replace - "|- | bgcolor="#ffffcc" | '''AO''' | bgcolor="#ffcccc" | None | bgcolor="#ffcccc" | | bgcolor="#ccffcc" | None | bgcolor="#ccffcc" | | bgcolor="#ccffff" | None | bgcolor="#ccffff" | " to "") |
(pr search box) |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
{| width="100%" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="center" | {| width="100%" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="center" | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffffcc" align="center" | | bgcolor="#ffffcc" align="center" scope="col" colspan="7" | '''RAWDON''' '''CHAPELRY (1669) Online Records''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffffcc" | | | bgcolor="#ffffcc" | | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
| bgcolor="#ccffff" | '''Indexes''' | | bgcolor="#ccffff" | '''Indexes''' | ||
| bgcolor="#ccffff" | '''Images''' | | bgcolor="#ccffff" | '''Images''' | ||
|- | |||
| bgcolor="#ffffcc" | '''ANC''' | |||
| bgcolor="#ffcccc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812'''] | |||
| bgcolor="#ffcccc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812'''] | |||
| bgcolor="#ccffcc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812'''] | |||
| bgcolor="#ccffcc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812'''] | |||
| bgcolor="#ccffff" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812'''] | |||
| bgcolor="#ccffff" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812'''] | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS''' | | bgcolor="#ffffcc" | '''FS''' | ||
| Line 60: | Line 68: | ||
| bgcolor="#ccffff" | None | | bgcolor="#ccffff" | None | ||
| bgcolor="#ccffff" | | | bgcolor="#ccffff" | | ||
|} | |} | ||
edits