Jump to content

Rawdon, Yorkshire, England Genealogy: Difference between revisions

pr search box
m (Text replace - "|- | bgcolor="#ffffcc" | '''AO''' | bgcolor="#ffcccc" | None | bgcolor="#ffcccc" | | bgcolor="#ccffcc" | None | bgcolor="#ccffcc" | | bgcolor="#ccffff" | None | bgcolor="#ccffff" | " to "")
(pr search box)
Line 30: Line 30:
{| width="100%" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="center"
{| width="100%" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="center"
|-
|-
| bgcolor="#ffffcc" align="center" colspan="7" scope="col" |  '''RAWDON''' '''CHAPELRY (1669) Online Records'''
| bgcolor="#ffffcc" align="center" scope="col" colspan="7" |  '''RAWDON''' '''CHAPELRY (1669) Online Records'''
|-
|-
| bgcolor="#ffffcc" |  
| bgcolor="#ffffcc" |  
Line 44: Line 44:
| bgcolor="#ccffff" | '''Indexes'''  
| bgcolor="#ccffff" | '''Indexes'''  
| bgcolor="#ccffff" | '''Images'''
| bgcolor="#ccffff" | '''Images'''
|-
| bgcolor="#ffffcc" | '''ANC'''
| bgcolor="#ffcccc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812''']
| bgcolor="#ffcccc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812''']
| bgcolor="#ccffcc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812''']
| bgcolor="#ccffcc" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812''']
| bgcolor="#ccffff" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812''']
| bgcolor="#ccffff" | [http://search.ancestry.co.uk/search/db.aspx?dbid=2256 '''1783-1812''']
|-
|-
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS'''  
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS'''  
Line 60: Line 68:
| bgcolor="#ccffff" | None  
| bgcolor="#ccffff" | None  
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" |  
|-
| bgcolor="#ffffcc" | '''ANC'''
| bgcolor="#ffcccc" | None
| bgcolor="#ffcccc" |
| bgcolor="#ccffcc" | None
| bgcolor="#ccffcc" |
| bgcolor="#ccffff" | None
| bgcolor="#ccffff" |
|}
|}


407,336

edits