Austral Islands: Difference between revisions

Bataillard
(Bataillard)
(Bataillard)
Line 68: Line 68:
| Bataillard  
| Bataillard  
| Pauro  
| Pauro  
| Mahu
| Mahu  
| Tubuai  
| Tubuai  
| align="center" | 28  
| align="center" | 28  
| align="center" |  
| align="center" |  
| align="center" | 795889 Item 37
| align="center" | 795889 Item 37  
| align="center" |
|-
| Bataillard
| Veronique Tanepau
| Mahu
| Tubuai
| align="center" | 21
| align="center" |
| align="center" | 795889 Item 30
| align="center" |  
| align="center" |  
|}
|}
73,385

edits