73,385
edits
(Aie) |
(Bataillard) |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
*[[Portal:French Polynesia|Portal: French Polynesia]] in FamilySearch Research Wiki. | *[[Portal:French Polynesia|Portal: French Polynesia]] in FamilySearch Research Wiki. | ||
{| | {| cellpadding="0" border="1" align="center" width="100%" class="FCK__ShowTableBorders" | ||
|- | |- | ||
| align="center" | '''Last Name''' | | align="center" | '''Last Name''' | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
| align="center" | | | align="center" | | ||
| align="center" | 795889 Item 48 | | align="center" | 795889 Item 48 | ||
| align="center" | | |||
|- | |||
| Bataillard | |||
| Pauro | |||
| Mahu | |||
| Tubuai | |||
| align="center" | 28 | |||
| align="center" | | |||
| align="center" | 795889 Item 37 | |||
| align="center" | | | align="center" | | ||
|} | |} | ||
edits