Jump to content

Erith, Kent, England Genealogy: Difference between revisions

pr search box
(pr search box)
(pr search box)
Line 81: Line 81:
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS BTs'''  
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS BTs'''  
| bgcolor="#ffcccc" |  
| bgcolor="#ffcccc" |  
| bgcolor="#ffcccc" | {{RecordSearch|1949386|'''1718-1909'''}}
| bgcolor="#ffcccc" | {{RecordSearch|1949386|'''1718-1909'''}}  
| bgcolor="#ccffcc" |  
| bgcolor="#ccffcc" |  
| bgcolor="#ccffcc" | {{RecordSearch|1949386|'''1718-1909'''}}  
| bgcolor="#ccffcc" | {{RecordSearch|1949386|'''1718-1909'''}}  
Line 114: Line 114:
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" | <br>
| bgcolor="#ccffff" | <br>
|-
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS BTs'''
| bgcolor="#ffcccc" |
| bgcolor="#ffcccc" | {{RecordSearch|1949386|'''1898-1900'''}}
| bgcolor="#ccffcc" |
| bgcolor="#ccffcc" |
| bgcolor="#ccffff" |
| bgcolor="#ccffff" |
|}
|}


407,336

edits