Jump to content

Swedish Parishes I-R: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 329: Line 329:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Jönköping City - L.D.S.
| Jönköping City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Jönköping  
| Jönköping  
Line 405: Line 405:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Kalmar City - L.D.S.
| Kalmar City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Kalmar
| Kalmar  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 549: Line 549:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Karlskrona City - L.D.S.
| Karlskrona City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Blekinge
| Blekinge  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 581: Line 581:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Karlstad City - L.D.S.
| Karlstad City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Värmland
| Värmland  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 959: Line 959:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Kristianstad City - L.D.S.
| Kristianstad City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Kristianstad
| Kristianstad  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 1,937: Line 1,937:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Linköping City - L.D.S.
| Linköping City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Östergötland
| Östergötland  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 2,197: Line 2,197:
| before 1962 see Stadsförsamling  
| before 1962 see Stadsförsamling  
| <br>
| <br>
|-  
|-
| Luleå City - L.D.S.
| Luleå City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Norrbotten
| Norrbotten  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 2,230: Line 2,230:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Lund City - L.D.S
| Lund City - L.D.S  
| <br>
| <br>
| Malmöhus
| Malmöhus  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 2,334: Line 2,334:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Lyngby - L.D.S.
| Lyngby - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Malmöhus
| Malmöhus  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 2,707: Line 2,707:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Malmö City - L.D.S.
| Malmö City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Malmöhus
| Malmöhus  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 2,936: Line 2,936:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Medelplana - L.D.S.
| Medelplana - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Skaraborg
| Skaraborg  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 2,968: Line 2,968:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Mellerud - L.D.S.
| Mellerud - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Älvsborg
| Älvsborg  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 3,099: Line 3,099:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Morgongåva - L.D.S.
| Morgongåva - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Västmanland
| Västmanland  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 3,139: Line 3,139:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Motala City - L.D.S.
| Motala City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Östergötland
| Östergötland  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 3,480: Line 3,480:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Nora City - L.D.S.
| Nora City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Örebro
| Örebro  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 3,779: Line 3,779:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Norrköping City - L.D.S.
| Norrköping City - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Östergötland
| Östergötland  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 4,157: Line 4,157:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Nävlinge - L.D.S.
| Nävlinge - L.D.S.  
| <br>
| <br>
| Kristianstad
| Kristianstad  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 4,519: Line 4,519:
| Jämtland  
| Jämtland  
| most records destroyed by fire 1849  
| most records destroyed by fire 1849  
| <br>
|-
| Ragunda - L.D.S.
| <br>
| Jämtland
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 4,754: Line 4,759:
| Norra Åsbo  
| Norra Åsbo  
| Kristianstad  
| Kristianstad  
| <br>
|-
| Riseberga - L.D.S.
| <br>
| Kristianstad
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 4,765: Line 4,775:
| Finspångalän  
| Finspångalän  
| Östergötland  
| Östergötland  
| <br>
|-
| Risinge - L.D.S.
| <br>
| Östergötland
| <br>
| <br>
|-
|-
11,336

edits