11,336
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 326: | Line 326: | ||
| Jönköping City - Kristina (Östra) församling | | Jönköping City - Kristina (Östra) församling | ||
| Jönköping | | Jönköping | ||
| Jönköping | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Jönköping City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Jönköping | | Jönköping | ||
| <br> | | <br> | ||
| Line 398: | Line 403: | ||
| Kalmar | | Kalmar | ||
| after 1925 see Stadsförsamling | | after 1925 see Stadsförsamling | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Kalmar City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Kalmar | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 537: | Line 547: | ||
| Karlskrona | | Karlskrona | ||
| Blekinge | | Blekinge | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Karlskrona City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Blekinge | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 564: | Line 579: | ||
| Värmland | | Värmland | ||
| after 1934 see Stadsförsamling | | after 1934 see Stadsförsamling | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Karlstad City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Värmland | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 937: | Line 957: | ||
| Kristianstad | | Kristianstad | ||
| Kristianstad | | Kristianstad | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Kristianstad City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Kristianstad | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 1,910: | Line 1,935: | ||
| Östergötland | | Östergötland | ||
| before 1972 see Sankt Lars | | before 1972 see Sankt Lars | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Linköping City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Östergötland | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 2,166: | Line 2,196: | ||
| Norrbotten | | Norrbotten | ||
| before 1962 see Stadsförsamling | | before 1962 see Stadsförsamling | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Luleå City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Norrbotten | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 2,193: | Line 2,228: | ||
| Malmöhus | | Malmöhus | ||
| after 1984 see Allhelgona | | after 1984 see Allhelgona | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Lund City - L.D.S | |||
| <br> | |||
| Malmöhus | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 2,292: | Line 2,332: | ||
| Bara | | Bara | ||
| Malmöhus | | Malmöhus | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Lyngby - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Malmöhus | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 2,660: | Line 2,705: | ||
| Malmöhus | | Malmöhus | ||
| before 1969 see Fosie | | before 1969 see Fosie | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Malmö City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Malmöhus | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 2,884: | Line 2,934: | ||
| Kinne | | Kinne | ||
| Skaraborg | | Skaraborg | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Medelplana - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Skaraborg | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 2,911: | Line 2,966: | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Holm, Älvsborg | | see Holm, Älvsborg | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Mellerud - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Älvsborg | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 3,037: | Line 3,097: | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Vittinge | | see Vittinge | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Morgongåva - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Västmanland | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 3,072: | Line 3,137: | ||
| Aska | | Aska | ||
| Östergötland | | Östergötland | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Motala City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Östergötland | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 3,408: | Line 3,478: | ||
| Nora | | Nora | ||
| Örebro | | Örebro | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Nora City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Örebro | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 3,702: | Line 3,777: | ||
| Norrköping | | Norrköping | ||
| Östergötland | | Östergötland | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Norrköping City - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Östergötland | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 4,075: | Line 4,155: | ||
| Västra Göinge | | Västra Göinge | ||
| Kristianstad | | Kristianstad | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Nävlinge - L.D.S. | |||
| <br> | |||
| Kristianstad | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
edits