11,336
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 592: | Line 592: | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Katarina | | Katarina | ||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Stockholm | | see Stockholm | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 951: | Line 951: | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Kristine | | Kristine | ||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Göteborg; Falun | | see Göteborg; Falun | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 979: | Line 979: | ||
|- | |- | ||
| Krokstad | | Krokstad | ||
| Sunnerviken | | Sunnerviken | ||
| Göteborg och Bohus | | Göteborg och Bohus | ||
| <br> | | <br> | ||
| Line 1,087: | Line 1,087: | ||
|- | |- | ||
| Kungshamn | | Kungshamn | ||
| Sunnerviken | | Sunnerviken | ||
| Göteborg och Bohus | | Göteborg och Bohus | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Kungsholm | | Kungsholm | ||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Stockholm | | see Stockholm | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 1,256: | Line 1,256: | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Kållands- | | Kållands-Råda | ||
| | | <br> | ||
| | | <br> | ||
| see Kållands-Åsaka | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Kållands- | | Kållands-Vedum | ||
| <br> | |||
| <br> | | <br> | ||
| see Järpås | |||
| <br> | | <br> | ||
| | |- | ||
| Kållands-Åsaka | |||
| Kålland | |||
| Skaraborg | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 1,291: | Line 1,297: | ||
| Långhundra | | Långhundra | ||
| Stockholm | | Stockholm | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Kälbesta | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| see Edsberg | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 1,325: | Line 1,337: | ||
|- | |- | ||
| Källstad | | Källstad | ||
| | | Dal | ||
| Östergötland | | Östergötland | ||
| <br> | | <br> | ||
| Line 1,332: | Line 1,344: | ||
| Vemmenhög | | Vemmenhög | ||
| Malmöhus | | Malmöhus | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Källunga | |||
| Gäsene | |||
| Älvsborg | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Källunge | | Källunge | ||
| | | Gotlands Norra | ||
| Gotland | | Gotland | ||
| <br> | | <br> | ||
| Line 1,366: | Line 1,383: | ||
|- | |- | ||
| Kärnbo | | Kärnbo | ||
| Selebo | |||
| Södermanland | |||
| see Mariefred | |||
| <br> | | <br> | ||
| | |- | ||
| | | Kärrbo | ||
| Siende | |||
| Västmanland | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 1,374: | Line 1,396: | ||
| Ås | | Ås | ||
| Älvsborg | | Älvsborg | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
edits