Wales Place Names: Difference between revisions

addition
m (correction)
(addition)
Line 162: Line 162:
| Llanymddyfri  
| Llanymddyfri  
| Llandovery
| Llandovery
|-
| Llwchwr
| <strike>Loughor</strike>
|-
|-
| Maesyfed  
| Maesyfed  
0

edits