73,385
edits
(word smithing) |
(Viti) |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
| '''Fiji'''<br> | | '''Fiji'''<br> | ||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | Viti<br> | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| '''Marshall Islands'''<br> | | '''Marshall Islands'''<br> | ||
| <br> | | Ladrone Islands<br> | ||
| <br> | | Aelon Kien Ad <br> | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
| Caroline Islands<br> | | Caroline Islands<br> | ||
| Ocean Islands<br> | | Ocean Islands<br> | ||
| <br> | |||
| F.S. of Micronesia<br> | |||
|- | |||
| Chuuk<br> | |||
| Truk<br> | |||
| <br> | |||
| F.S. of Micronesia<br> | |||
|- | |||
| Pohnpei<br> | |||
| Ponape<br> | |||
| <br> | | <br> | ||
| F.S. of Micronesia<br> | | F.S. of Micronesia<br> | ||
edits