Table of Pacific Island Names: Difference between revisions

Caroline Islands
(Easter Island)
(Caroline Islands)
Line 51: Line 51:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Fed. States of Micronesia<br>  
| Federated States of Micronesia<br>  
| <br>  
| <br>  
| <br>  
| <br>  
| <br>
| <br>
|-
| &nbsp;&nbsp;&nbsp;Caroline Islands<br>
| Ocean Islands<br>
| <br>
| F.S.Micronesia<br>
|-
|-
| Nauru<br>  
| Nauru<br>  
Line 83: Line 88:
| United States<br>
| United States<br>
|-
|-
| Easter Island, Isla de Pascua<br>  
| &nbsp;&nbsp;&nbsp;Easter Island, Isla de Pascua<br>  
| Aku Aku<br>  
| Aku Aku<br>  
| Rapa Nui, Tepito te Henua<br>  
| Rapa Nui, Tepito te Henua<br>  
73,385

edits