73,385
edits
(Easter Island) |
(Caroline Islands) |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| | | Federated States of Micronesia<br> | ||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |||
| Caroline Islands<br> | |||
| Ocean Islands<br> | |||
| <br> | |||
| F.S.Micronesia<br> | |||
|- | |- | ||
| Nauru<br> | | Nauru<br> | ||
| Line 83: | Line 88: | ||
| United States<br> | | United States<br> | ||
|- | |- | ||
| Easter Island, Isla de Pascua<br> | | Easter Island, Isla de Pascua<br> | ||
| Aku Aku<br> | | Aku Aku<br> | ||
| Rapa Nui, Tepito te Henua<br> | | Rapa Nui, Tepito te Henua<br> | ||
edits