73,385
edits
(populate table) |
(Easter Island) |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| <br> | | <br> | ||
| United States<br> | | United States<br> | ||
|- | |||
| Easter Island, Isla de Pascua<br> | |||
| Aku Aku<br> | |||
| Rapa Nui, Tepito te Henua<br> | |||
| Chile<br> | |||
|- | |- | ||
| French Polynesia<br> | | French Polynesia<br> | ||
| Line 106: | Line 111: | ||
| Maaroaro<br> | | Maaroaro<br> | ||
| Puka<br> | | Puka<br> | ||
| Cook Islands<br> | |||
|- | |||
| Puka Puka<br> | |||
| Danger Island<br> | |||
| <br> | |||
| Cook Islands<br> | | Cook Islands<br> | ||
|- | |- | ||
edits