Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539
edits
WilliamsDa (talk | contribs) (Tredynog 1861) |
WilliamsDa (talk | contribs) (Trellyniau 1861) |
||
| Line 578: | Line 578: | ||
| align="left" | Threapwood | | align="left" | Threapwood | ||
| align="left" | Flintshire | | align="left" | Flintshire | ||
| align="left" | | |||
| align="left" | | |||
|- | |||
| align="left" | Trehelig | |||
| align="left" | Castle Caereinion | |||
| align="left" | Montgomeryshire | |||
| align="left" | | |||
| align="left" | | |||
|- | |||
| align="left" | Treinghill | |||
| align="left" | Llanblethian | |||
| align="left" | Glamorgan | |||
| align="left" | | | align="left" | | ||
| align="left" | | | align="left" | | ||
| Line 1,227: | Line 1,239: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Tredynog (Tredunnock) | | Tredynog (Tredunnock) | ||
| Tredynog | | Tredynog | ||
| Monmouthshire | | Monmouthshire | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,236: | Line 1,248: | ||
| Cilcen | | Cilcen | ||
| Flintshire | | Flintshire | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Trellyniau | |||
| Cilcen | |||
| Flintshire | |||
| | | | ||
| | | | ||
edits