Jump to content

Wales Missing Census Records: Difference between revisions

Trellyniau 1861
(Tredynog 1861)
(Trellyniau 1861)
Line 578: Line 578:
| align="left" | Threapwood  
| align="left" | Threapwood  
| align="left" | Flintshire  
| align="left" | Flintshire  
| align="left" |
| align="left" |
|-
| align="left" | Trehelig
| align="left" | Castle Caereinion
| align="left" | Montgomeryshire
| align="left" |
| align="left" |
|-
| align="left" | Treinghill
| align="left" | Llanblethian
| align="left" | Glamorgan
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Line 1,227: Line 1,239:
|  
|  
|-
|-
| Tredynog (Tredunnock)
| Tredynog (Tredunnock)  
| Tredynog
| Tredynog  
| Monmouthshire
| Monmouthshire  
|  
|  
|  
|  
Line 1,236: Line 1,248:
| Cilcen  
| Cilcen  
| Flintshire  
| Flintshire  
|
|
|-
| Trellyniau
| Cilcen
| Flintshire
|  
|  
|  
|  
Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539

edits