FamilySearch Wiki:WikiProject Indiana Tasks-Parent County Map: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 34: Line 34:
|-
|-
| [[Adams County, Indiana|Adams]]  
| [[Adams County, Indiana|Adams]]  
| already completed
| already completed
|-
| [[Allen County, Indiana|Allen]]
| Elder Hurd<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>
| Elder Hurd<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span>
| 8/7/2013
| 8/7/2013
|-
| [[Allen County, Indiana|Allen]]
|
|
|-
|-
| [[Bartholomew County, Indiana|Bartholomew]]  
| [[Bartholomew County, Indiana|Bartholomew]]  
7,924

edits