7,924
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| [[Adams County, Indiana|Adams]] | | [[Adams County, Indiana|Adams]] | ||
| already completed | |||
| already completed | |||
|- | |||
| [[Allen County, Indiana|Allen]] | |||
| Elder Hurd<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span> | | Elder Hurd<span class="Apple-tab-span" style="white-space:pre"> </span> | ||
| 8/7/2013 | | 8/7/2013 | ||
|- | |- | ||
| [[Bartholomew County, Indiana|Bartholomew]] | | [[Bartholomew County, Indiana|Bartholomew]] | ||
edits