1
edit
m (Text replacement - " (FamilySearch Historical Records)]]" to " - FamilySearch Historical Records]]") |
(→A) |
||
| Line 591: | Line 591: | ||
| aangenome naam | | aangenome naam | ||
| alias | | alias | ||
|- | |||
| aangeneem | |||
| adopted | |||
|- | |- | ||
| aanneem | | aanneem | ||
edit