Cookbury, Devon, England Genealogy: Difference between revisions

pr search box
(pr search box)
(pr search box)
Line 53: Line 53:
{| width="100%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1"
{| width="100%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1"
|-
|-
! bgcolor="#ffffcc" align="center" colspan="7" scope="col" | '''Cookbury St John Parish Online Records'''
! bgcolor="#ffffcc" align="center" scope="col" colspan="7" | '''Cookbury St John Parish Online Records'''
|-
|-
| bgcolor="#ffffcc" | <br>  
| bgcolor="#ffffcc" | <br>  
Line 83: Line 83:
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" |  
|-
| bgcolor="#ffffcc" | '''TGEN'''
| bgcolor="#ffcccc" | [http://www.thegenealogist.co.uk/ '''1608-1812''']
| bgcolor="#ffcccc" | <br>
| bgcolor="#ccffcc" | [http://www.thegenealogist.co.uk/ '''1608-1811''']
| bgcolor="#ccffcc" | <br>
| bgcolor="#ccffff" |
| bgcolor="#ccffff" | <br>
|}
|}


Line 89: Line 97:
{| width="100%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1"
{| width="100%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1"
|-
|-
! bgcolor="#ffffcc" align="center" colspan="7" scope="col" | '''{{PAGENAME}} Parish Online Records'''
! bgcolor="#ffffcc" align="center" scope="col" colspan="7" | '''{{PAGENAME}} Parish Online Records'''
|-
|-
| bgcolor="#ffffcc" | <br>  
| bgcolor="#ffffcc" | <br>  
Line 113: Line 121:
|-
|-
| bgcolor="#ffffcc" | '''TGEN'''  
| bgcolor="#ffffcc" | '''TGEN'''  
| bgcolor="#ffcccc" | [http://www.thegenealogist.co.uk/ '''1746-1944''']
| bgcolor="#ffcccc" | [http://www.thegenealogist.co.uk/ '''1746-1944''']  
| bgcolor="#ffcccc" | <br>  
| bgcolor="#ffcccc" | <br>  
| bgcolor="#ccffcc" | [http://www.thegenealogist.co.uk/ '''1750-2009''']
| bgcolor="#ccffcc" | [http://www.thegenealogist.co.uk/ '''1750-2009''']  
| bgcolor="#ccffcc" | <br>  
| bgcolor="#ccffcc" | <br>  
| bgcolor="#ccffff" |  
| bgcolor="#ccffff" |  
407,336

edits