Lancashire Census Surname Index A-B: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 189: Line 189:
| .  
| .  
| bgcolor="#ffefd5" | .
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
| colspan="4" |            POORHOUSE/WORKHOUSE
|
| bgcolor="#ffefd5" |
|
| bgcolor="#ffefd5" |
|-
|-
| colspan="4" |                                        SEE ALSO:  AUDENSHAW & HARTSHEAD  
| colspan="4" |                                        SEE ALSO:  AUDENSHAW & HARTSHEAD  
2,698

edits