2,698
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 189: | Line 189: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |||
| colspan="4" | POORHOUSE/WORKHOUSE | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
|- | |- | ||
| colspan="4" | SEE ALSO: AUDENSHAW & HARTSHEAD | | colspan="4" | SEE ALSO: AUDENSHAW & HARTSHEAD | ||
edits