407,336
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
{| border="1" align="center" | {| border="1" align="center" | ||
|- | |- | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Appling County, Georgia|Appling]]<br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Appling County, Georgia|Appling]]<br> | ||
| Line 2,710: | Line 2,710: | ||
| bgcolor="#ffffff" colspan="66" | | | bgcolor="#ffffff" colspan="66" | | ||
|- | |- | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | <span style="font-weight: bold;">Georgia</span | ||
'''Wiki Project''' | '''Wiki Project''' | ||
| Line 5,718: | Line 5,724: | ||
| bgcolor="#ffffff" colspan="66" | | | bgcolor="#ffffff" colspan="66" | | ||
|- | |- | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="20" | '''Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="20" | '''Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' New York Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' New York Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Appling County, Georgia|Appling]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Atkinson County, Georgia|Atkinson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Bacon County, Georgia|Bacon]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Baker County, Georgia|Baker]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Baldwin County, Georgia|Baldwin]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Banks County, Georgia|Banks]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Barrow County, Georgia|Barrow]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Bartow County, Georgia|Bartow]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Ben Hill County, Georgia|Ben Hill]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Berrien County, Georgia|Berrien]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Bibb County, Georgia|Bibb]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Bleckley County, Georgia|Bleckley]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Brantley County, Georgia|Brantley]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Brooks County, Georgia|Brooks]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Bryan County, Georgia|Bryan]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Bulloch County, Georgia|Bulloch]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Burke County, Georgia|Burke]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Butts County, Georgia|Butts]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Calhoun County, Georgia|Calhoun]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Camden County, Georgia|Camden]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Candler County, Georgia|Candler]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Carroll County, Georgia|Carroll]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Catoosa County, Georgia|Catoosa]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Charlton County, Georgia|Charlton]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Chatham County, Georgia|Chatham]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Chattahoochee County, Georgia|Chattahoochee]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Chattooga County, Georgia|Chattooga]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Cherokee County, Georgia|Cherokee]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Clarke County, Georgia|Clarke]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Clay County, Georgia|Clay]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | nowrap="nowrap" bgcolor="#ffcc99" | <br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Clayton County, Georgia|Clayton]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Clinch County, Georgia|Clinch]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Cobb County, Georgia|Cobb]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Coffee County, Georgia|Coffee]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Colquitt County, Georgia|Colquitt]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Columbia County, Georgia|Columbia]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Cook County, Georgia|Cook]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Coweta County, Georgia|Coweta]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Crawford County, Georgia|Crawford]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Crisp County, Georgia|Crisp]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Dade County, Georgia|Dade]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Dawson County, Georgia|Dawson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Decatur County, Georgia|Decatur]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[DeKalb County, Georgia|DeKalb]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Dodge County, Georgia|Dodge]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Dooly County, Georgia|Dooly]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Dougherty County, Georgia|Dougherty]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Douglas County, Georgia|Douglas]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | nowrap="nowrap" bgcolor="#ffcc99" | <br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Early County, Georgia|Early]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Echols County, Georgia|Echols]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Effingham County, Georgia|Effingham]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Elbert County, Georgia|Elbert]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Emanuel County, Georgia|Emanuel]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Evans County, Georgia|Evans]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Fannin County, Georgia|Fannin]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Fayette County, Georgia|Fayette]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Floyd County, Georgia|Floyd]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Forsyth County, Georgia|Forsyth]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Franklin County, Georgia|Franklin]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Fulton County, Georgia|Fulton]]<br> | ||
|- | | bgcolor="#ffcc99" | [[Gilmer County, Georgia|Gilmer]]<br> | ||
| bgcolor="#cc9999" colspan="2" | Participants | | bgcolor="#ffcc99" | [[Glascock County, Georgia|Glascock]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Glynn County, Georgia|Glynn]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Gordon County, Georgia|Gordon]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Grady County, Georgia|Grady]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Greene County, Georgia|Greene]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Gwinnett County, Georgia|Gwinnett]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Habersham County, Georgia|Habersham]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Hall County, Georgia|Hall]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Hancock County, Georgia|Hancock]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Haralson County, Georgia|Haralson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Harris County, Georgia|Harris]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Hart County, Georgia|Hart]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Heard County, Georgia|Heard]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Henry County, Georgia|Henry]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Houston County, Georgia|Houston]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Irwin County, Georgia|Irwin]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Jackson County, Georgia|Jackson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Jasper County, Georgia|Jasper]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Jeff Davis County, Georgia|Jeff Davis]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Jefferson County, Georgia|Jefferson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Jenkins County, Georgia|Jenkins]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Johnson County, Georgia|Johnson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Jones County, Georgia|Jones]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Lamar County, Georgia|Lamar]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Lanier County, Georgia|Lanier]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Laurens County, Georgia|Laurens]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Lee County, Georgia|Lee]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Liberty County, Georgia|Liberty]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Lincoln County, Georgia|Lincoln]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Long County, Georgia|Long]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Lowndes County, Georgia|Lowndes]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Lumpkin County, Georgia|Lumpkin]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Macon County, Georgia|Macon]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Madison County, Georgia|Madison]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Marion County, Georgia|Marion]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[McDuffie County, Georgia|McDuffie]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[McIntosh County, Georgia|McIntosh]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Meriwether County, Georgia|Meriwether]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Miller County, Georgia|Miller]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Mitchell County, Georgia|Mitchell]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Monroe County, Georgia|Monroe]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Montgomery County, Georgia|Montgomery]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Morgan County, Georgia|Morgan]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Murray County, Georgia|Murray]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Muscogee County, Georgia|Muscogee]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Newton County, Georgia|Newton]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Oconee County, Georgia|Oconee]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Oglethorpe County, Georgia|Oglethorpe]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Paulding County, Georgia|Paulding]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Peach County, Georgia|Peach]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Pickens County, Georgia|Pickens]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Pierce County, Georgia|Pierce]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Pike County, Georgia|Pike]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Polk County, Georgia|Polk]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Pulaski County, Georgia|Pulaski]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Putnam County, Georgia|Putnam]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Quitman County, Georgia|Quitman]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Rabun County, Georgia|Rabun]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Randolph County, Georgia|Randolph]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Richmond County, Georgia|Richmond]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Rockdale County, Georgia|Rockdale]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Schley County, Georgia|Schley]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Screven County, Georgia|Screven]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Seminole County, Georgia|Seminole]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Spalding County, Georgia|Spalding]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Stephens County, Georgia|Stephens]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Stewart County, Georgia|Stewart]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Sumter County, Georgia|Sumter]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Talbot County, Georgia|Talbot]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Taliaferro County, Georgia|Taliaferro]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Tattnall County, Georgia|Tattnall]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Taylor County, Georgia|Taylor]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Telfair County, Georgia|Telfair]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Terrell County, Georgia|Terrell]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Thomas County, Georgia|Thomas]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Tift County, Georgia|Tift]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Toombs County, Georgia|Toombs]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Towns County, Georgia|Towns]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Treutlen County, Georgia|Treutlen]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Troup County, Georgia|Troup]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Turner County, Georgia|Turner]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Twiggs County, Georgia|Twiggs]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Union County, Georgia|Union]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Upson County, Georgia|Upson]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Walker County, Georgia|Walker]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Walton County, Georgia|Walton]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Ware County, Georgia|War]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Warren County, Georgia|Warren]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Washington County, Georgia|Washington]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Wayne County, Georgia|Wayne]]<br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Webster County, Georgia|Webster]]<br> | ||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Wheeler County, Georgia|Wheeler]]<br> | |||
| bgcolor="#ffcc99" | [[White County, Georgia|White]]<br> | |||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Whitfield County, Georgia|Whitfield]]<br> | |||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Wilcox County, Georgia|Wilcox]]<br> | |||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Wilkes County, Georgia|Wilkes]]<br> | |||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Wilkinson County, Georgia|Wilkinson]]<br> | |||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Worth County, Georgia|Worth]]<br> | |||
|- | |||
| bgcolor="#cc9999" colspan="2" | Participants | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | |||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffffff" | <br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffffff" | <br> | ||
| Line 6,455: | Line 6,560: | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffffff" | <br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffffff" | <br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | | | bgcolor="#ffffff" | | ||
| bgcolor="#ffffff" | [[FamilySearch Wiki:WikiProject New York/Tasks-Repositories Courthouse|Courthouse]] | | bgcolor="#ffffff" | [[FamilySearch Wiki:WikiProject New York/Tasks-Repositories Courthouse|Courthouse]] | ||
|- | |- | ||
| Line 8,621: | Line 8,726: | ||
| bgcolor="#ffffff" colspan="66" | | | bgcolor="#ffffff" colspan="66" | | ||
|- | |- | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" colspan="22" | ''' Georgia Counties''' | ||
| bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | | bgcolor="#cc9966" align="right" colspan="20" | ''' Georgia Counties''' | ||
| valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" | | valign="middle" bgcolor="#996666" align="center" rowspan="2" colspan="2" | '''Georgia'''<br> '''Wiki Project''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffcc99" | [[Appling County, Georgia|Appling]]<br> | | bgcolor="#ffcc99" | [[Appling County, Georgia|Appling]]<br> | ||
| Line 9,623: | Line 9,728: | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffffff" | <br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | <br> | | bgcolor="#ffffff" | <br> | ||
| bgcolor="#ffffff" | | | bgcolor="#ffffff" | | ||
| nowrap="nowrap" bgcolor="#ffffff" | Make County Map Clickable | | nowrap="nowrap" bgcolor="#ffffff" | Make County Map Clickable | ||
|- | |- | ||
edits