Middlesex/London Census Surname Index I-L: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 133: Line 133:
| .  
| .  
| North West Subdist.  
| North West Subdist.  
| .
| .  
| bgcolor="#ffefd5" | "  
| bgcolor="#ffefd5" | "  
| .  
| .  
Line 169: Line 169:
| .  
| .  
| South Subdist.  
| South Subdist.  
| .
| bgcolor="#ffefd5" | "
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
| .
| South Subdist.-----------
| .  
| .  
| bgcolor="#ffefd5" | See also: 942.1/L1 X22w Also on film # 994056, item 7  
| bgcolor="#ffefd5" | See also: 942.1/L1 X22w Also on film # 994056, item 7  
2,698

edits