Jump to content

Lincolnshire Census Surname Index Ba-Bn: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 323: Line 323:
| bgcolor="#ffefd5" | .
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
|-
| BINBROOK  
| BINBROOK             ST. MARY,                  ST. GABRIEL
| Binbrook  
| Binbrook  
| .  
| .  
Line 330: Line 330:
| bgcolor="#ffefd5" | 942.53 X22c vol 11  
| bgcolor="#ffefd5" | 942.53 X22c vol 11  
| 942.53 X22ci vol 11  
| 942.53 X22ci vol 11  
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
|        ST. MARY
| .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
|        ST. GABRIEL
| .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
| .
| bgcolor="#ffefd5" | .
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
|-
2,727

edits