Jump to content

FamilySearch Wiki:WikiProject New York: Difference between revisions

alphabetize participants
(alphabetize participants)
(alphabetize participants)
Line 35: Line 35:
| Danielle Batson  
| Danielle Batson  
| BatsonDL@familysearch.org
| BatsonDL@familysearch.org
|-
| Dianekay
| Diane Rogers
|
|-
|-
| [[User:Diltsgd|DiltsGD]]  
| [[User:Diltsgd|DiltsGD]]  
Line 43: Line 47:
| David Samuelsen  
| David Samuelsen  
| [[User:Dsammy|User:Dsammy]]
| [[User:Dsammy|User:Dsammy]]
|-
| Dianekay
| Diane Rogers
|
|-
|-
| [[User:HardestyPN|HardestyPN]]  
| [[User:HardestyPN|HardestyPN]]  
73,385

edits