2,698
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 319: | Line 319: | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | STEEPLETON IWERNE SEE: IWERNE-STEEPLETON | | colspan="8" | STEEPLETON IWERNE SEE: IWERNE-STEEPLETON | ||
|- | |||
| colspan="4" | STICKLAND SEE: WINTERBOURNE-STICKLAND | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
|- | |- | ||
| colspan="3" | STILEHAM SEE: MILBORNE-STILEHAM | | colspan="3" | STILEHAM SEE: MILBORNE-STILEHAM | ||
| Line 404: | Line 410: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| STUDLAND | | STUDLAND | ||
edits