Dorset Census Surname Index P-S: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 319: Line 319:
|-
|-
| colspan="8" | STEEPLETON IWERNE      SEE: IWERNE-STEEPLETON
| colspan="8" | STEEPLETON IWERNE      SEE: IWERNE-STEEPLETON
|-
| colspan="4" | STICKLAND                      SEE:  WINTERBOURNE-STICKLAND
|
| bgcolor="#ffefd5" |
|
| bgcolor="#ffefd5" |
|-
|-
| colspan="3" | STILEHAM                       SEE: MILBORNE-STILEHAM  
| colspan="3" | STILEHAM                       SEE: MILBORNE-STILEHAM  
Line 404: Line 410:
| .  
| .  
| bgcolor="#ffefd5" | .
| bgcolor="#ffefd5" | .
|-
| colspan="8" | STICKLAND                     SEE: WINTERBORNE-STICKLAND
|-
|-
| STUDLAND  
| STUDLAND  
2,698

edits