8,713
edits
| Line 259: | Line 259: | ||
|Broadl | |Broadl | ||
|1696 | |1696 | ||
|Broadkill Hundred | |||
|Original | |||
|Milton | |||
|Broadkill River<br> | |||
|- | |||
|Cedar Creek Hundred | |||
|CedarC | |||
|1702 | |||
|Broadkill Hundred | |Broadkill Hundred | ||
|Milford | |Milford | ||
|Cedar Creek | |Cedar Creek | ||
|Part is now Georgetown: also Broadkiln | |Part is now Georgetown: also Broadkiln <br> | ||
edits