Wales Missing Census Records: Difference between revisions

Tre Llan 1861
(Threapwood 1841)
(Tre Llan 1861)
Line 575: Line 575:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Threapwood
| align="left" | Threapwood  
| align="left" | Threapwood
| align="left" | Threapwood  
| align="left" | Flintshire
| align="left" | Flintshire  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Line 1,224: Line 1,224:
| Llanefydd  
| Llanefydd  
| Denbighshire  
| Denbighshire  
|
|
|-
| Tre Llan
| Cilcen
| Flintshire
|  
|  
|  
|  
Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539

edits