8,812
edits
m (→Task List: Update) |
(→Task List: ed) |
||
| Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|[[Guaviare, Colombia Genealogy|Guaviare]] ||Pat Forbes 12/12/24 | |[[Guaviare, Colombia Genealogy|Guaviare]] ||Pat Forbes 12/12/24 | ||
|- | |- | ||
|[[Centro, Huila, Colombia Genealogy|Centro, Huila]] ||Pat Forbes 12/18/24 | |[[Centro, Huila, Colombia Genealogy|Centro, Huila]] ||Pat Forbes 12/18/24 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Norte, Huila, Colombia Genealogy|Norte, Huila]] ||Pat Forbes 12/17/24 | ||
|-|- | |||
|[[Occidente, Huila, Colombia Genealogy|Occidente, Huila]] ||Pat Forbes 12/18/24 | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Sur, Huila, Colombia Genealogy|Sur, Huila]] ||Pat Forbes 12/19/24 | ||
|- | |- | ||
|[[La Guajira, Colombia Genealogy|La Guajira]] || | |[[La Guajira, Colombia Genealogy|La Guajira]] || | ||
|- | |- | ||
|[[Magdalena, Colombia Genealogy|Magdalena]] || | |[[Magdalena, Colombia Genealogy|Magdalena]] || | ||
edits