FamilySearch Wiki:WikiProject Colombia Municipality Pages in English Wiki: Difference between revisions

Line 156: Line 156:
|[[Suroriente, Norte de Santander, Colombia Genealogy|Suroriente, Norte de Santander]] ||
|[[Suroriente, Norte de Santander, Colombia Genealogy|Suroriente, Norte de Santander]] ||
|-
|-
|
|[[Putumayo, Colombia Genealogy|Putumayo]] ||
|
|-
|-
|
|[[Quindío, Colombia Genealogy|Quindío]] ||
|
|-
|-
|
|[[Risaralda, Colombia Genealogy|Risaralda]]||
|
|-
|-
|
|[[San Andrés y Providencia, Colombia Genealogy|San Andrés y Providencia]]||
|
|-
|-
|
|[[Comunera, Santander, Colombia Genealogy|Comunera, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[García-Rovira, Santander, Colombia Genealogy|García-Rovira, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[Guanentá, Santander, Colombia Genealogy|Guanentá, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[Metropolitana, Santander, Colombia Genealogy|Metropolitana, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[Soto Norte, Santander, Colombia Genealogy|Soto Norte, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[Vélez, Santander, Colombia Genealogy|Vélez, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[Yariguíes, Santander, Colombia Genealogy|Yariguíes, Santander]]||
|
|-
|-
|
|[[Sucre, Colombia Genealogy|Sucre]]||
|
|-
|-
|
|[[Ibagué, Tolima, Colombia Genealogy|Ibagué, Tolima]]||
|
|-
|-
|
|[[Nevados, Tolima, Colombia Genealogy|Nevados, Tolima]]||
|
|-
|-
|
|[[Norte, Tolima, Colombia Genealogy|Norte, Tolima]]||
|
|-
|-
|
|[[Oriente, Tolima, Colombia Genealogy|Oriente, Tolima]]||
|
|-
|-
|
|[[Sur, Tolima, Colombia Genealogy|Sur, Tolima]]||
|
|-
|-
|
|[[Suroriente, Tolima, Colombia Genealogy|Suroriente, Tolima]]||
|
|-
|-
|
|[[Centro, Valle del Cauca, Colombia Genealogy|Centro, Valle del Cauca]]||
|
|-
|-
|
|[[Norte, Valle del Cauca, Colombia Genealogy|Norte, Valle del Cauca]]||
|
|-
|-
|
|[[Occidente, Valle del Cauca, Colombia Genealogy|Occidente, Valle del Cauca]]||
|
|-
|-
|
|[[Oriente, Valle del Cauca, Colombia Genealogy|Oriente, Valle del Cauca]]||
|
|-
|[[Sur, Valle del Cauca, Colombia Genealogy|Sur, Valle del Cauca]]||
|-
|[[Vaupés, Colombia Genealogy|Vaupés]]||
|-
|[[Vichada, Colombia Genealogy|Vichada]]||
|-
|-
|}
|}
Approver, Batcheditor, Moderator, Protector, Reviewer, Bots, Bureaucrats, editor, Interface administrators, pagecreator, pagedeleter, Page Ownership admin, Push subscription managers, smwadministrator, smwcurator, smweditor, Suppressors, Administrators, Upload Wizard campaign editors, Widget editors
592,587

edits