842
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| Levasseur et Carmel <br> | | Levasseur et Carmel <br> | ||
| Websites: [https://levasseur.org/fr/ Association des familles Levasseur et Carmel] French/English <br> Facebook: [https://www.facebook.com/associationlevasseur Association des familles Levasseur et Carmel] | | Websites: [https://levasseur.org/fr/ Association des familles Levasseur et Carmel] French/English <br> Facebook: [https://www.facebook.com/associationlevasseur Association des familles Levasseur et Carmel] | ||
|- | |||
| Lévesque <br> | |||
| Websites: [https://associationlevesque.com/ Association Lévesque Inc.] French/English <br> | |||
|- | |- | ||
| Libby <br> | | Libby <br> | ||
edits