2,727
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 41: | Line 41: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 3 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 3 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 50: | Line 50: | ||
| 942.71 X22n 1841 v. 1 | | 942.71 X22n 1841 v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 59: | Line 59: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | | | bgcolor="#ffefd5" | | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359988 | | 6359988 | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
| 942.71 X22ch 1841 pt. 1 | | 942.71 X22ch 1841 pt. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 1 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 1 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359988 | | 6359988 | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 97: | Line 97: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359987 | | 6359987 | ||
| Line 106: | Line 106: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 115: | Line 115: | ||
| 942.71 X22n 1841 v. 1 | | 942.71 X22n 1841 v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 124: | Line 124: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 133: | Line 133: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 142: | Line 142: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 151: | Line 151: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 160: | Line 160: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 169: | Line 169: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| . | |||
| bgcolor="#ffefd5" | . | |||
| . | |||
| bgcolor="#ffefd5" | . | |||
|- | |||
| See Also GREAT SAUGHALL and LITTLE SAUGHALL | |||
| | | | ||
| . | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| . | |||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| | | SEACOMBE SEE: POULTON-CUM-SEACOMBE | ||
| | | | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| . | |||
| bgcolor="#ffefd5" | . | |||
| . | |||
| bgcolor="#ffefd5" | . | |||
|- | |- | ||
| SEVEN OAKS | | SEVEN OAKS | ||
| Line 182: | Line 196: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 191: | Line 205: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 200: | Line 214: | ||
| 942.71 X22n 1841 v. 1 | | 942.71 X22n 1841 v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 209: | Line 223: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 220: | Line 234: | ||
| 942.71 X22n 1841 v. 1 | | 942.71 X22n 1841 v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 229: | Line 243: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 4 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 4 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 238: | Line 252: | ||
| 1702995 | | 1702995 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 249: | Line 263: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 4 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 4 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 267: | Line 281: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 276: | Line 290: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 285: | Line 299: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 297: | Line 311: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 306: | Line 320: | ||
| 942.71 X22n v. 1 | | 942.71 X22n v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 315: | Line 329: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 324: | Line 338: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 335: | Line 349: | ||
| 942.71 X22n 1841 v. 1 | | 942.71 X22n 1841 v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 344: | Line 358: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 355: | Line 369: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22c Vol. 20 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22c Vol. 20 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 364: | Line 378: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 373: | Line 387: | ||
| 942.71 X22ch 1841 pt. 2 | | 942.71 X22ch 1841 pt. 2 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 2 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 2 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359988 | | 6359988 | ||
| Line 382: | Line 396: | ||
| 942.71 X22ch 1841 pt. 1 | | 942.71 X22ch 1841 pt. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 2 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 2 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359988 | | 6359988 | ||
| Line 391: | Line 405: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 400: | Line 414: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 409: | Line 423: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 418: | Line 432: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 427: | Line 441: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 436: | Line 450: | ||
| 942.71 X22n v. 1 | | 942.71 X22n v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 445: | Line 459: | ||
| 942.71 X22n v. 1 | | 942.71 X22n v. 1 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 7 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 942.71 X22c 1891 | | 942.71 X22c 1891 | ||
| Line 456: | Line 470: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 4 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 4 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 465: | Line 479: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 474: | Line 488: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 483: | Line 497: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 492: | Line 506: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 501: | Line 515: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 510: | Line 524: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 523: | Line 537: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 532: | Line 546: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 544: | Line 558: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359987 | | 6359987 | ||
| Line 553: | Line 567: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 3 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 3 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 562: | Line 576: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 571: | Line 585: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22ciw | | bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22ciw | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 580: | Line 594: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 591: | Line 605: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 600: | Line 614: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 609: | Line 623: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 11 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 618: | Line 632: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 10 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 629: | Line 643: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 638: | Line 652: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5* | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5* | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 647: | Line 661: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22c Vol. 20 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22c Vol. 20 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 656: | Line 670: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 665: | Line 679: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 5 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359987 | | 6359987 | ||
| Line 674: | Line 688: | ||
| 942.71 X22ch 1841 pt. 2 | | 942.71 X22ch 1841 pt. 2 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 2 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 2 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| 6359988 | | 6359988 | ||
| Line 685: | Line 699: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 12 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 12 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 694: | Line 708: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 9 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 703: | Line 717: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6* | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 6* | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 715: | Line 729: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 8 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
| Line 724: | Line 738: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 3 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.71 X22c Vol. 3 | ||
| | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
| . | | . | ||
edits