Jump to content

FamilySearch Wiki:Language Pages task list: Difference between revisions

Line 484: Line 484:
|[[South Sudan Languages|South Sudan]]
|[[South Sudan Languages|South Sudan]]
|> Marie Robinson
|> Marie Robinson
|-
|[[Panama Languages|Panama]]
|
|
|-
|-
|[[Sri Lanka Languages|Sri Lanka]]
|[[Sri Lanka Languages|Sri Lanka]]
Approver, Batcheditor, Moderator, Protector, Reviewer, Bots, Bureaucrats, editor, Interface administrators, pagecreator, pagedeleter, Page Ownership admin, Push subscription managers, smwadministrator, smwcurator, smweditor, Suppressors, Administrators, Upload Wizard campaign editors, Widget editors
592,587

edits