Berkshire Church Records: Difference between revisions

m
Line 176: Line 176:
| Radley<br>  
| Radley<br>  
|  
|  
|-
| Reading, St. Giles<br>
| 1518-1962
|}
|}
|
|
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" width="600"|
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" width="600"|
|-
| Reading, St. Giles<br>
| 1518-1962
|-
|-
| Reading, St. Lawrence <br>  
| Reading, St. Lawrence <br>  
318,531

edits