318,531
edits
m (→Parish Chest) |
|||
| Line 176: | Line 176: | ||
| Radley<br> | | Radley<br> | ||
| | | | ||
|- | |||
| Reading, St. Giles<br> | |||
| 1518-1962 | |||
|} | |} | ||
| | | | ||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" width="600"| | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" width="600"| | ||
|- | |- | ||
| Reading, St. Lawrence <br> | | Reading, St. Lawrence <br> | ||
edits