Jump to content

Portuguese Genealogical Word List: Difference between revisions

m
Added abbreviation
m (Added abbreviation)
m (Added abbreviation)
Line 166: Line 166:
|Pedro
|Pedro
|P<sup>o</sup>  
|P<sup>o</sup>  
|-
|Pereira
|Pr<sup>a</sup>
|-
|-
|Rodrigues
|Rodrigues